MODEL NO: RS-K15

Ürün Bilgisi

RS-K15 Masaj Koltuğu Ürün Özellikleri:
Yeni geliştirilmiş Optocoupler algılama sistemi sayesinde vücudunuzun bütün kıvrımlarını algılayarak size en uygun masaj modunu seçer.
Dört adet silindir masaj mekanizması 6cm ile 20 cm arasında vücudunuzun genişliğine göre daha zarif yoğurma yaparak size en uygun masajı seçer . Buna ek olarak , omuz Optocoupler algılama sistemi masaj koltuğunun omzunuzu doğru ve rahat kavrayarak masaj yapmasını sağlar.
Bildiğiniz gibi sırtımız ve belimiz düz değil kavislidir bu sistem aynı zamanda sırtınıza ve belinize eğrisel şekilde masaj yaparak insan vücudunun şeklini alır benzer cihazlardan farklı olarak bu sistem omuzun üstüne kadar ulaşarak sanki profesyonel bir masör omzunuzu elleri ile sıkıyormuş gibi size mükemmel bir masaj yapar.
 
Omzunuzdan belinize kadar 77 cm lik bir düzlemde tüm masaj tekniklerini mükemmel bir şekilde uygular. Diğer cihazlardan çok daha uzun olan bu mesafe sayesinde farklı boylardaki her insanın ihtiyacını karşılanır. Sırt masajında ki en önemli artsısı kulunç noktaları ile boyun ve bel üzerinde yoğurma masajını istediğiniz şiddette uygulamasıdır.
Dokunmatik kumanda pratik,  su geçirmez ve temizliği kolaydır, dayanıklı ve uzun kullanım için uygundur; 3 masaj başlığı genişlikleri (geniş, orta ve dar) ayarlanabilir; yatma açısı 116 dereceden 175 dereceye kadar ayarlanabilir. Tek tuşla “ZERO GRAVITY” konumuna getirilerek tıpkı yerçekimsiz ortamdaymışsınız hissinde masaj fonksiyonlarını uygular. Bu konum vücudun dengede olduğu ve kendini en rahat hissettiği konumdur.
Toplam 38 hava yastığı ile omuzlar dahil tüm kol ve el bölgeleriyle birlikte sırt, oturma bölgesi ve ayaklara elin yaptığı ovma işlemini yaparak kan deveranını sağlar, kılcal damarlara kadar kan akışının düzenlenmesi, dokuların ve organların beslenmesine yardımcı olur.
Günümüzde insanların sık sık bilgisayar önünde eğik duruşu, omuz bağlarının ağrımasına ve kasılmasına neden olur, bu yeni ürün ile omuzlarınızda hava yastıkları sayesinde uygulanan masaj yorgunluğunuzu azaltır ve ağrıları ortadan kaldırır.
 
Dört adet otomatik program masaj ihtiyacınız doğrultusunda farklı şiddette ve kombinasyonda SHIATSU dahil tüm masaj tekniklerini uygular.
 
Sırt ve ayak kısımları ayrı ayrı yatırma imkanı mevcuttur; dolayısıyla yatma açınızı kendiniz ayarlayabilmektesiniz. Sırt bölgesinde ısıtma fonksiyonu sayesinde kasları ısıtarak yumuşatma ve masaj uygulamak mümkündür. Oturma bölgesindeki titreşimli motorlar sayesinde de kan deveranı özellikle sindirim sistemi üzerinde etkilidir.
Hopörlerler ve hava ionizer (hava temizleme cihazı) başın her iki tarafına yerleştirilmiştir. Hava temizleyici sayesinde ortamdaki negatif ionları pozitif iyon yayarak nötürleştirir ve havayı temizler. Müzik sitemi sayesinde rahtlatıcı müziğin etkisiyle masaj yaparken hem ruhen hem de fiziken rahatlarsınız.

Özellikler

BASEN BÖLGESİNE MASAJ-
OMUZLARA MASAJ-
MENŞEİÇin
ÜÇ BOYUTLU MASAJ-
TUTULAN KAS BÖLGELERİNİ TESPİT-
VÜCUT TARAMA ve ÖLÇÜLERİ BELİRLEMEVar
MP3 ÇALMA ÖZELLİĞİ ve KULAKLIKVar
MÜZİK RİTMİYLE SENKRONİZE MASAJVar
MÜZİĞİ DIŞARI VERMEVar
ISITMAVar
MANUEL PROGRAMI HAFIZA KAYDIVar
OTOMATİK PROGRAMLAR4 Tip
MANUEL PROGRAM KOMBİNASYONUVar
MASAJ HIZI AYARLAMAVar
MASAJ ARALIĞI AYARLAMAVar
KLASİK MASAJ TEKNİKLERİ ( OVMA / VURMA / GERME )Var
SHIATSU MASAJIVar
SENKRONİZE MASAJVar
6 BAŞLIKLI HAREKETLİ MEKANİZMAVar
4 BAŞLIKLI HAREKETLİ MEKANİZMA-
HAVA YASTIĞIVar
KOLLARA MASAJVar
AYAK TABANINA MASAJVar
LCD KUMANDAVar
SIRT ve AYAK KISMININ OTOMATİK YATIP / KALKMASIVar
YATMA AÇISI170 Derece
DÖŞEMEPU
TAŞIMA ŞEKLİTekerlekli
KOLTUK ÖLÇÜLERİ ( Genişlik - Derinlik - Yükseklik )-
KUTU ÖLÇÜLERİ-
AĞIRLIĞI-
MAKSİMUM TAŞIMA KAPASİTESİ120 kg
SIFIR YERÇEKİMİ ( ZERO GRAVITY )Var
BOY AYARLAMAVar
BACAK BALDIR BÖLGESİ MASAJ-
L SHAPE MASAJ TEKNOLOJİSİ -
OMUZ HAVA YASTIĞI -
3 KADEMEDE SIFIR YERÇEKİMİ ( ZERO GRAVITY )-
Bu Ürün 7701 kez görüntülendi!